Strava Týždeň: ako schudnúť 7 kíl za týždeň

Ako schudnúť 7 kíl za týždeň

Strava Týždňa, je veľmi účinný spôsob, ako rýchle chudnutie. Tak, to je možné prísť až 7 libier v 7 dní. Ako na to? A ako bezpečné je to?

Strava Týždeň - svetlé zástupca série diéty, ktoré sľubujú rýchle chudnutie v krátkom čase. Samozrejme, je to spojené s závažné obmedzenie dodávok, a teda množstvo kalórií. Treba poznamenať, že tolerovaný táto strava nie je jednoduché, takže buďte pripravení. Je žiaduce, aby mohli chodiť a získať nejaké skúsenosti, a nie myslieť na jedlo. Najlepšie je, ak týchto sedem dní budete tráviť menej času doma s chladničkou. Aj počas tohto obdobia, je vysoko žiaduce, nie variť niečo, čo nemôžete jesť.

Ako na vode, to je, ako obvykle, musíte vypiť aspoň 1,5 l za deň. Ostatné nápoje sú povolené len zelený čaj (s výnimkou špeciálnych dní).

Strava týždeň menu

Ako už bolo uvedené vyššie, strava Týždeň naznačuje pomerne obmedzené diéta, ako diéta. Predovšetkým, každý deň môžete jesť len jeden produkt, ktoré oddeľujú 3-4 jedlá.

Prvý deň

Účinný spôsob, ako rýchle chudnutie

Vaša ponuka je nápoj: čaj, káva, džúsy. Môžete piť nič (okrem sýtené nápoje) a v akomkoľvek množstve. Ale jedlo je lepšie odmietnuť.

Druhý deň

Vaša ponuka — surová zelenina. Limit na počet nie. A čo je najdôležitejšie, nevystavujte ich tepelné spracovanie.

Tretí deň

To zdvojnásobuje prvý deň a je pitná, takže zásob až na zábavu nápoje. Ak ste naozaj vážne, si môžete dovoliť, 2 zeleninové koktaily.

Štvrtý deň

Ovocie. Jesť surové ovocie v akomkoľvek množstve.

Piaty deň

Vaša ponuka - varené chudé mäso, tvaroh, syry a vajcia. Limit: mäso - 300 gramov tvarohu - 100 gramov a 3 vajcia.

Šiesty deň

Šiesty deň je aj pitie.

Siedmy deň

Siedmy deň výživy, Týždeň je určený na ukončenie prísnu diétu, takže v ponuke bude, keď úplné, ale maximálna diétne.

Na Raňajky jesť miešané vajcia a jogurt. Na obed si doprajte si kuracie polievku. Popoludňajší olovrant je ovocie. A na večeru grécky šalát.

Ako nebezpečné rýchle chudnutie?

To závisí od toho, čo považujete za rýchle chudnutie a koľko hmotnosť, ktorú chcete prehrať. Ak ste obézni a potrebujete schudnúť, môže ísť rýchlejšie ako vtedy, ak potrebujete schudnúť len pár kíl.

Avšak, ak ste hladní, je to nebezpečné. V skutočnosti, niektoré diéty sú spojené s takými rizikami pre zdravie:

  • Dehydratácia.
  • Bolesti hlavy.
  • Podráždenosť.
  • Závrat.
  • Únava.
  • Zápcha.
  • Vypadávanie vlasov.
  • Svalovej straty.
  • Drop rýchlosť metabolizmu.
  • Menštruačné poruchy u žien.

Strata z 500 g až 1 kg za týždeň sa považuje za zdravé a bezpečné pre priemerného človeka. Avšak, to je vždy lepšie poradiť sa s lekárom.

Okrem toho, ľudia, ktorí sa chudnúť pomaly, sú viac pravdepodobné, že udržať váhu off na dlhú dobu. Väčšina z tých, ktorí sa snažia "rýchle diéta" na začiatku spokojný s výsledkami, ale potom sa často vracajú na svoje predchádzajúce hmotnosť, a niekedy získať väčšiu váhu.

Ako nebezpečné rýchle chudnutie

Ako schudnúť bez diéty?

Nenechajte sa dať vypnúť slovo diéta. To neznamená, že musíte byť prísny o všetko, čo budete jesť, alebo že budete musieť postupovať podľa určitého stravovanie a pohybový režim. Strava môže jednoducho znamenať zmenu vášho životného štýlu, napríklad jesť viac ovocia a zeleniny.

Chudnutie tiež neznamená, že musíte držať prísnu diétu, kým váha je znížená, a potom vrátiť na svoje staré návyky. Oveľa lepšie by bolo, keby ste zmeniť váš životný štýl je zdravý a to nielen teraz, ale v budúcnosti. Technicky, každý človek na diétu, stačí uistite sa, že ona bola zdravé a výživné, a môžete sledovať jej celého života.

Nájsť zdravú stravu a cvičebný plán, aby sa zmestili vaše potreby a rozvrhu. Nechcete spadnúť na maškarný jedlo plány, ktoré nebudú schopné dodržať zvyšok svojho života. Vybrať si nielen užitočné, ale aj chutné potraviny (toto zahŕňa aj športové). Potom nastaviť cieľ a usilovať sa o to. Podarí!

07.04.2020